spot_img

10 krásných špajz z celého světa

Ostatní právě čtou

Jak může být spíž funkční i hezká? Přesvědčte se. Přinášíme 10 inspirací s různými řešeními – ve skříni, samostatné místnosti i pod schody.

 1. S obloukovým vstupem
  V této spíži můžeme cítit nejen spokojenost s dokonale seřazenými dózami a uklizenými kopy cibule a brambor, ale přidává také skvělý design k celkovému vzhledu kuchyně obloukem v moderním provedení. Zaoblené kuchyně jsou v současnosti velkým trendem, všimněte si výrazné linie na pracovní desce a digestoři.
 2. S obložením za policemi
  Bílý reliéfní obklad za policemi dodává této jinak minimalistické a efektivně uspořádané komoře útulný nádech.
 3. S přepychovými povrchovými úpravami
  Velmi příjemná barva nátěru Grays Harbor (Sherwin Williams) a ručně malované terakotové kachličky zásadně pozvedly design tohoto výklenku. Klenba integruje tuto komoru do zbytku kuchyně. Kamenný obklad dodává místnosti zajímavý vzhled podobný jeskyni.
 4. S kroužky a obdélníky
  Grafické linie a kulaté a hranaté tvary vedle sebe vytvářejí hravý a pěkný prostor. Díky elegantnímu svítidlu se v této komoře můžeme cítit jako v plnohodnotné místnosti.
 5. Klenutá a dřevěná
  V kuchyni plné přírodního dřeva využili prostor i pod schody. Líbí se nám dramatické linie a asymetrická verze klenutého vstupu do spíže.
 6. S prosklenými dveřmi
  Kuchyně v lesní zelené s prosklením jsou dnes ve Velké Británii trendem. Sklo propojuje spíž se zbytkem kuchyně, zatímco pevné obložení na spodní straně udržuje nepořádek schovaný. Dveře dodávají spíži atmosféru stylového obchůdku.
 7. Stupňovitá
  Stejný nápad, ale velmi odlišný pocit v této spíži ve stylu Shaker. Díky svému stupňovitému designu, kontrastní desce, zaobleným policím a dekoraci vytváří tato spíž pozornost k detailům, které jsou obvykle vyhrazeny pro obytné prostory.
 8. Se světélky
  Proč nemít pohádková světla ve spíži? Plechovky, košíky, mixér a zelená povrchová úprava dodávají tomuto prostoru veselý retro nádech.
 9. Vestavěná
  Co dělat, když se vám do bytu nevejde spíž? Tato skříň ukazuje, kolik úložných řešení lze vložit do mnohem menšího prostoru. Všimněte si široké spodní zásuvky pro umístění drobností a stojan na koření na dvířkách.
 10. Vysouvací
  Tady se vysouvá celá skříň. Výsuvný mechanismus je praktický pro dokonalý přehled o obsahu poliček a zásuvky jsou ideální zejména pro uložení lahví.
- Advertisement -udalosti
- Advertisement -PR články
- Advertisement -udalosti

Další články autora

- Advertisement -podnikatel