spot_img

3 způsoby, jak rychle a snadno oživit interiér

Ostatní právě čtou

Už vás nudí dlouhá zima a chcete osvěžit své bydlení? Řešení je jednoduché. Přineste jaro do vašeho prostoru. Poradíme vám, jak na to.

I vy jste již nastaveni na teplejší počasí, delší dny a období trenčkotů? Venku to tak sice nevypadá, ale interiér vašeho domova můžete změnit už teď. Přivolejte jaro s námi a uvidíte, že nálada a energie vám naroste o několik stupňů. Jak toho dosáhnout? Podstatný je výběr doplňků a dekorací, které rozzáří vnitřní prostor. Věřte, není to žádná věda. Stačí vybrat správné barevné kombinace a materiály, které tuto zimu pošlou na nejbližší měsíce pryč. Jaro, všichni jsou na tebe připraveni a očekávají tě.

Veselé kombinace
Hra barev má svá základní nepsaná pravidla, která někteří lidé rádi porušují. Závisí to na tom, jaké barevné kombinace preferujete, zda jste spíše živel nebo minimalista. Toto jaro budou hitem odstíny typické pro první roční období a jsou jimi zelená, modrá a žlutá. Nemusíte se bát extrémně sytých tónů. Právě naopak! Tento trend přináší harmonickou atmosféru v podobě jemných barev, které dokonale sluší neutrálně laděnému interiéru. Tak si přijdou na své všichni – ti, co rádi experimentují, ale i ti, kteří se drží při zemi. Navíc stále umíte libovolné kousky vybírat podle svého gusta.

Motiv rozkvetlé louky
Chtěli byste si zpříjemnit ranní vstávání? Možná vám s tím pomohou ložní prádlo a dekorační polštáře s motivy květin a listů, které do jarního období jednoduše patří. Díky tříbarevné kombinaci vytvářejí zajímavou souhru, která vás hned z rána uklidní. Chvíle v posteli najednou naberou jiný rozměr a tak relax povýšíte na další úroveň.

Přírodní prvky
Oživit interiér lze i jinak než textiliemi. Designéři při tvorbě často využívají inspirace z přírody a dělají dobře. Příroda je život, tak si z ní vneste kousek i do vašeho bydlení. Aktuálním trendem jsou jídelní soupravy a dekorace z kameniny. Spolu s plátěným prostíráním, jutovým kobercem a osvětlením se slaměným stínítkem vytvoří pocit jako na zahradní terase. Aby toho nebylo málo, živé květiny a rostliny jsou samozřejmostí, kterou nemusíme, ale rádi připomeneme. Chtěli byste takovou jídelnu?


Redakce radí: Ty správné dekorace zútulní Váš byt, či dům.


- Advertisement -udalosti
- Advertisement -PR články
- Advertisement -udalosti

Další články autora

- Advertisement -podnikatel