spot_img

Multifunkční skládací kancelář, která se vejde do každé domácnosti

Ostatní právě čtou

Podíl lidí pracujících z domova se v posledních 2 letech výrazně zvýšil. Přetrvávající epidemiologická opatření v jednotlivých zemích vyhnala množství zaměstnanců i podnikatelů z kanceláří do domovů. Ne každý ale disponuje dostatkem prostoru pro zřízení domácí kanceláře. Vědí to i designéři, kteří přicházejí s řešeními, jak umožnit pracovat pohodlně z domova i majitelům nejmenších domácností.

Skládací kancelář do nejmenších prostor
S efektivním řešením, jak si zařídit domácí pracovnu v bytě nebo v domě s nedostatkem volného místa, přišel také německý designér a výrobce nábytku Nils Holger Moormann. Ten nedávno představil model skládací kanceláře Der Vorstand, která je navržena tak, aby se vešla i do malých a úzkých pokojů. Umožňuje jí to přepracovaný koncept, který sestává z ploché rozložitelné skříně schopné přeměnit se na plnohodnotný kancelářský prostor.

Multifunkční a kompletně vybavená pracovna
Skládací kancelář Der Vorstand je příkladem toho, že standardně vybavený kancelářský prostor lze „vtěsnat“ i do jedné skříně. Pracovně nechybí nic z toho, co komfortní domácí kancelář vyžaduje. Navíc, model lze využít jako obyčejný stůl i jako pracovnu pro náročnější. Jednoduchým vysunutím, které trvá pár vteřin, se celá skříň v rohu pokoje přemění na kancelářskou buňku se stolem a přístřeškem sloužícím k osvětlení pracovního prostoru. Součástí stolu jsou také přihrádky, do kterých lze odložit spisy a pomůcky.

Útulný kancelářský koutek s vkusným designem
Praktická funkce tvoří jen polovinu úspěchu tohoto modelu. Skládací kancelář vzbuzuje zájem lidí pracujících z domova i kvůli její estetické stránce. Černá skříň má nadčasový vzhled, který působí moderním dojmem. Pracovna je také dostatečně útulná, jelikož prostor obklopují hřejivé vibrace jasanového dřeva. To je dominantním materiálem, který doplňují komponenty z dalších prvků dotvářející celkový poutavý vzhled minimalistického koutku schopného ladit s jakýmkoli jiným zařízením.

- Advertisement -udalosti
- Advertisement -PR články
- Advertisement -udalosti

Další články autora

- Advertisement -podnikatel